Metal Yapı Konut

Metal Yapı Konut

1980 yılından beri emlak geliştirme alanında faaliyet gösteren Metal Yapı Konut, yurt içinde ve dışında pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır. İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçirmiştir. Bu felsefeyle bugün tüm enerjimizi konut projeleri, ofis mekânları ve alışveriş merkezleri inşa etmeye harcıyoruz.

Metal Yapı Konut projeleri, konsept olarak birbirinden çok farklı olsa da hepsi yaşamı hissedeceğiniz, prestijli yaşam alanları yaratmayı hedeflemektir. Projelerimizde kaliteden ödün vermeden, çelik, ahşap, doğal taş gibi doğaya saygılı malzemeler kullanmaya özen göstererek, yüksek iş kalitesi gözetilmektedir.

Metal Yapı Konut lüks ve konforu barındıran, doğal malzemelerin kullanıldığı mükemmel tasarımlı, prestijli projeleri ile tanınmaktadır. Tüm projelerimizde benzersiz tasarımlar için dünyanın ve ülkemizin başarıları ödüllerle kanıtlanmış ünlü mimarlarıyla çalışmaktayız. Estetik, işlevselliği olan mekânlar yaratırken, projelerimizin odağında hep insan ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız.

İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve sadece bugün değil, her zaman liderliği hedefleyen Metal Yapı Konut’un bu noktaya gelmesinde en büyük güvencesi dürüstlükten ödün vermemesi, başarma azmi ve konusunda en iyi olanlarla çalışmasıdır. Metal Yapı Konut’u özel kılan, taş, toprak, tuğla ve betondan öteye geçerek yapılan inşaatlarda işin içine “yaşam” katmasıdır.

http://www.metalyapikonut.com/