some image

YAPITAŞI DÜNYASINDAN HABERLER

 1. Vito Enerji Yapıtaşı ERP kullanacak

  Enerji üretimi ve gaz & petrol sektörlerinde projelere finansman sağlanması, proje geliştirilmesi, uygulaması, ekipman satışı, satış sonrası bakım ve servis hizmetleri sağlanması konularında faaliyet gösteren Vito Enerji, Nisan 2019 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 2. Gürallar Yapı ile Yapıtaşı ERP Çalışması

  Gürallar Yapı ile Yapıtaşı ERP Çalışmasına başlıyoruz. Pek çok alanda prestijli çalışmaları ile tanınan Gürallar Grubu inşaat süreçlerinin takip ve yönetiminde Yapıtaşı ERP'den yaralanacak. Gürallar Yapı, Maldivler'de önemli projelere imza atıyor.

  Haberin Devamı
 3. Oliv Yapı Yapıtaşı CRM Kullanacak

  Oliv Yapı, Real Konaklar ve Real City projelerinde konut satış ve pazarlama süreçlerini takip etmek için Yapıtaşı CRM kullanacak.

  Haberin Devamı
 4. Gözde Grubu Konut Projeleri İçin Yapıtaşı CRM ve ERP’yi Seçti

  1996 yılından günümüze sağlık alanında yaptığı yatırımlarla tanınan Gözde Grubu, bünyesindeki Ultra Yapı Grubu ile şu ana kadar yaklaşık 3.000’den fazla konut-ofis üretmiş, İzmir ve Malatya’daki projeleriyle bu sayıyı 5.000’in üzerine çıkarmayı hedeflemektedir. Gözde Grubu, inşaat süreçleri ve satış ve pazarlama süreçleri için Yapıtaşı ERP ve Yapıtaşı CRM Sistemleri’ni kullanmaya karar verdi.

  Haberin Devamı
 5. Yimak Mühendislik Yapıtaşı Kullanacak

  Mekanik tesisat ve uygulama projeleriyle ilgili, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli alışveriş merkezi, otel, hastane, ticari ve konut binalarının mekanik tesisat proje ve uygulama hizmetlerini yapan Yimak Mühendislik, projelerinin takibi için Yapıtaşı ERP Sistemi’ni seçti.

  Haberin Devamı
 6. Yapıtaşı ONA İnşaat’la Birlikte Bursa’da

  Bursa’da yüksek standartlı lüks konut projeleriyle tanınan ONA İnşaat, proje inşaat süreçlerinin ve konut satışlarının takibi için Yapıtaşı ERP ve Yapıtaşı CRM sistemlerini kullanma kararı aldı.

  Haberin Devamı
 7. BSM Alüminyum Yapıtaşı’nı Tercih Etti

  Yeni tasarım alüminyum cephe giydirme sistemleriyle yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atan BSM Alüminyum, alüminyum cephe projelerinin takibi için Yapıtaşı ERP Sistemi’ni kullanmaya karar verdi.

  Haberin Devamı
 8. Güçlü İnşaat Alt ve Üst Yapı Projelerini Yapıtaşı’yla Takip Edecek

  Türkiye, Kazakistan, Libya, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri ve Gana ülkelerinde faaliyetlerini sürdüren, 1991’den bu yana 100’ün üzerinde projeyi tamamlayan, 6 ülkede 500’den fazla istihdamı bulunan Güçlü İnşaat; altyapı ve üstyapı projelerinin takibi için Yapıtaşı ERP sistemini tercih etti.

  Haberin Devamı
 9. Birleşim İnşaat Yapıtaşı ERP ve CRM Sistemlerini Tercih Etti

  Mekanik taahhüt işleriyle tanınan Birleşim Mühendislik ile aynı grup içerisinde yer alan Birleşim İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde İş merkezi, Endüstriyel Tesisler, Fabrika, Villa, Konut projeleri inşa etmektedir. Birleşim İnşaat yeni projelerinin yapım ve satımlarının takibi için Yapıtaşı ERP ve Yapıtaşı CRM kullanmayı tercih etti.

  Haberin Devamı
 10. Türkiye’nin Sayılı İnşaat Firmalarından Bayburt İnşaat Yapıtaşı’nı Seçti

  1987 yılında kurulan ve 2016 yılında Top International Contractors Of The World listesinde 196. Sıraya kadar yükselen Bayburt İnşaat, Türkiye’nin dört bir yerinde altyapı, taahhüt ve inşaat işleri yapmaktadır. Bayburt İnşaat; baraj, otoyollar, içme suyu ve sulama kanalları, demiryolları, tünel ve benzeri alt yapı işleri ile konut, idari ve mülki binalar, köprü, köprülü kavşak ve benzeri üst yapı işlerinde 40 yılı aşkın süredir devam eden inşaat süreçlerinin takibi için Yapıtaşı ERP Sistemi’ni seçti.

  Haberin Devamı