some image

YAPITAŞI DÜNYASINDAN HABERLER

 1. Nivak Group ile Yapıtaşı ERP Çalışması

  Dört kıtada bina inşaatı, mağaza dekorasyonu ve sürekli mağaza bakımı hizmetleri sunan Nivak Group, Temmuz 2023 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 2. Aram Mühendislik Yapıtaşı ERP Kullanacak

  Türkiye genelinde taahhüt ve kendi yatırım projelerini yapan Aram Mühendislik, Haziran 2023 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 3. SBM Yapı Projeleri İçin Yapıtaşı ERP’yi Tercih Etti

  2003 yılından beri Peyzaj Mimarlığı sektöründe hizmet veren; Konut ve toplu konut alanları, otel, iş merkezleri, parklar, çocuk oyun alanları, spor sahaları uygulamaları yapan SBM Yapı, Haziran 2023 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 4. Tor Design Yapıtaşı ERP kullanacak

  Konsept tasarımlardan uygulama projelerine, inşaat sürecinden sunduğu proje yönetim hizmetleri ile bilinen Tor Design, Mart 2023 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 5. Torkam Projeleri İçin Yapıtaşı ERP’yi Tercih Etti

  Uluslararası alanda inşaat, taahhüt, gayrimenkul geliştirme ve yatırım hizmetleri veren Torkam, Şubat 2023 itibariyle projelerinin takibi için Yapıtaşı ERP Sistemi’ni seçti.

  Haberin Devamı
 6. Ekpa İnşaat Yapıtaşı ERP Kullanacak

  Ağırlıklı olarak Antalya ilimizde faaliyet gösteren ve büyük projelere imza atan Math Yapı, Ocak 2023 tarihi itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 7. Bonzet İnşaat Projeleri İçin Yapıtaşı ERP’yi Tercih Etti

  Sanayi yapıları, konut projeleri ve yenilebilir enerji santralleri yapan Bonzet ,Ocak 2023 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 8. Ebruli İnşaat ile Yapıtaşı ERP Çalışması

  Sosyal ve ticari tesisler, altyapı, çevre düzenlemeleri ve konut projele işlerini üstlenen Ebruli İnşaat, Ocak 2023 tarihi itibariyle projelerin takibi için Yapıtaşı ERP Sistemi'ni seçti.

  Haberin Devamı
 9. Kav Konut Yapıtaşı ERP Kullanacak

  Ülkemizin her bölgesine prestijli konutlar inşa eden ve yatırımlar yapan KAV Konut, Aralık 2022 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı
 10. Helis Yapı Projeleri İçin Yapıtaşı ERP’yi Tercih Etti

  Gayrimenkul, turizm, üretim, teknoloji, iş geliştirme ve danışmanlık hizmetleri veren Helis Yapı, Kasım 2022 itibariyle Yapıtaşı ile çalışmaya başladı.

  Haberin Devamı