Ege Yapı

Ege Yapı

35 yıllık tecrübenin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulan EgeYapı Group, ulusal ve uluslararası deneyimi ile Türk inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. İz Yapı, Aydoğanlar İnşaat, Ege Irak Construction, MGY Saudi Arabia ve Artfen Construction’dan oluşan EgeYapı Group yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 1.000.000 m² alanı kapsayan birçok konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi projelerin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

EgeYapı Group; halen yurt içi ve yurt dışında devam etmekte olan 6 ayrı proje ile 1.200.000 m² inşaata devam etmektedir. Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modelinde başlanmış olan ve bünyesinde ofis, prestijli bir alışveriş caddesi, rezidans, özel eğitim tesisi, şehir oteli, spor kulübü ve 3 bin 266 adet nitelikli konutu barındıran, 818.000 m2 inşaat alanına sahip Batışehir projesi de portföyüne eklenmiştir. Böylece EgeYapı Group’un toplam inşaat alanı 2.000.000 m²üzerine çıkmaktadır.

EgeYapı Group başta Irak ve Suudi Arabistan olmak üzere yurt dışında da projeler geliştirmektedir. EgeYapı Group, uluslararası pazarda kazandığı deneyimle Türk inşaat sektöründe uygulanan birçok yeni teknolojiye öncülük etmektedir. İstanbul Beşiktaş sahilinde, Top-Down sistemi ile Türkiye’de ilk kez 7 yıldızlı bir otel inşaatının gerçekleştirilmesi bu öncü misyonun en güzel örneğidir.

http://www.egeyapigroup.com.tr/